Parketa līme

Grunts poliuretāna bāze

CARBO P-GRUND 10

CARBO P-GRUND 10

Augstas kvalitātes, vienkomponenta poliuretāna grunts ir paredzēta hidroskopisko un nehidroskopisko pamatu sagatavošanai pirms poliuretāna līmju "ECOPUR" uzklāšanas. Grunts nesatur ūdeni un šķīdinātājus, tai piemīt laba plūstamība, augsta iesūkšanās spēja, labas hidroizolācijas īpašības (pasargā segumu no kapilārā mitruma – līdz 4 % betona un cementa savienojumos).

6 kg – 55.00 EUR

11 kg – 90.00 EUR

Elastīga parketa līme, poliuretāna bāze

Carbopur Spur14

CARBO Spur14

Elastīga poliuretāna bāzes līme, kas paredzēta divslāņu un trīsslāņu parketa pielīmēšanai pie higroskopiskām un nehigroskopiskām pamatnēm. Poliuretāna līme garantē elastību, augstu bīdes izturību un papildus ērtības, tādas kā ātrāka sacietēšana un krietni mazāk nepatīkamu smaku.

16 kg – 79.00 EUR

Carbopur Spur11

CARBO Spur11

Elastīga poliuretāna bāzes līme, kas paredzēta masīvkoka gabalparketa un masīvkoka dēļu pielīmēšanai pie higroskopiskām un nehigroskopiskām pamatnēm. Poliuretāna līme garantē elastību, augstu bīdes izturību un papildus ērtības, tādas kā ātrāka sacietēšana un krietni mazāk nepatīkamu smaku.

16 kg – 87.00 EUR

1-komponenta poliuretāna parketa līme

CARBO PUR11

CARBO PUR11

Poliuretāna bāzes līme gabalparketa, divslāņu un trīsslāņu parketa kā arī parketa dēļu ieklāšanai uz higroskopiskām un nehigroskopiskām pamatnēm. Poliuretāna līme garantē elastību, augstu bīdes izturību un papildus ērtības, tādas kā ātrāka sacietēšana un krietni mazāk nepatīkamu smaku.

15 kg – 75.41 EUR